16

Odp: volkl karma

ale po co mi w przód jak wtedy buta swojego nie wsadze musi byc tak jets maksymalnie w przod jak na tego buta

17

Odp: volkl karma

ale ja juz to zrobilem nie porownywalem do wiazan tylko do srodka narty jets taka kreseczka a jak tam maksymalnie do przodu to tyl da mi siue maksymalnie do tylu i to jets chyba na rozmiar buta 50

18

Odp: volkl karma

przednie wiązanie przesun do przodu a tylne dopasuj wtedy z butem i bd db

19

Odp: volkl karma

ale mowie wam ze tak sie nie da to jets tak zrobione ze jak sie rusza przod to tyl sie rusza i to jets jedyna opcja zeby te wiazania tak byly

20

Odp: volkl karma

zanim ten wątek osiągnie 10 stronę to ja Ci powiem że przestań się przejmować motyla noga, widać że nie jesteś doświadczonym freeskierem więc uwierz mi, że powinieneś po prostu zacząć jeździć i jeździć, a nie zaprzątać sobie głowę tym czy masz centymetr w tę czy w tamtą wiązania..

21

Odp: volkl karma

dobrze mowisz tylko ja smigam na rolkach i wiem ze jak ktos ma bambus sprzet to duzo ciężej mu jets sie czego kolwiek nauczyc

22

Odp: volkl karma

heh jaka cenzura tu jets bambus
;D

23

Odp: volkl karma

034czewa napisał/a:

dobrze mowisz tylko ja smigam na rolkach i wiem ze jak ktos ma bambus sprzet to duzo ciężej mu jets sie czego kolwiek nauczyc

To wywal wiązania

24

Odp: volkl karma

jest mozliwosc poprostu zrobienia nowych dziur przestawic je ale to szkoda narty bo podobno jets center narty w dobrym miejscu tam gdzie powinno byc i wiazania sa na dobrym miejscu ,i ja sie pytalem do czego sa narty takie ze wiazania nie sa idealnie na srodku

25

Odp: volkl karma

do jeżdżenia :D takiego samego jak te z wiązaniami po środku, dawniej nie było takich wynalazków a się jeździło ludzie triki walili jakie chcieli ;)

26

Odp: volkl karma

zostaw sobie i śmigaj!

27

Odp: volkl karma

dobra ;d thx wsyztskim w tym sezonei zobacze co na tych bd robil a w przyszłym kupie sobie cos dojebane** ;D do zobaczenia na skoku elo