1 (edytowany przez swistaky 2012-01-11 16:19:49)

Temat: Dziura w spodniach!!!

Witam,

czy ktoś jest w stanie mi doradzić co z tym fantem zrobić? Niedawno zahaczyłem o jakiś metalowy pręt, który wystawał z ziemi, prawdopodobnie służył do mocowania osłon na młode drzewka (mam szczęście nawiasem mówiąc, że skończyło się na rozdartych spodniach a nie udzie...) i rozdarłem sobie spodnie na prawym udzie.  Zszywać, jeśli tak, to jak? Podłożyć coś pod to, na to? A nad/pod-kleić jakaś łatę? Tylko jaki materiał do tego użyć ? i jaki klej? spodnie są z Dermizaxu i raczej nigdzie nie dostanę kawałka czegoś takiego... A z dziurą trochę słabo jeździć =P

Jeśli macie jakiś pomysł jak to naprawić, piszcie proszę bo spodnie mają dopiero 1 sezon za sobą i chcę się z nimi jeszcze rozstawać =P

Zdjecia rozdarcia

2

Odp: Dziura w spodniach!!!

umarłem...

3

Odp: Dziura w spodniach!!!

oddaj to do jakiejś lokalnej krawcowej :D dyszkę zabulisz a śladu nie będzie..

4

Odp: Dziura w spodniach!!!

Poszukaj czegos takiego jak latki do kurtek membranowych.
Dostaniesz w kazdym wiekszym sklepie turystycznym.
Wycinasz, naklejasz (maja wlasny klej) smigasz.

Ja uzywalem czegos takiego

http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-gore-tex-czarny-i-inne-kolory-i2052765803.html

5 (edytowany przez swistaky 2012-01-27 14:23:27)

Odp: Dziura w spodniach!!!

A nie odkleja Ci się?  I nakleiłeś czy podkleiłeś? A druga sprawa, że ta łatka jest za mała i musiałbym dwie przyklejać a to już jest maniana...
Szukałem po sieci i różne opinie o tych łatkach są... Chyba kawałek cordury podkleje od środka klejem uretanowym.