121

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

Wczoraj jeździłem po lesie na Jawo i całkiem sympatycznie :) Ostro sypnęło z poniedziałku na wtorek i z wtorku na środę

122 (edytowany przez klito 2012-01-12 17:50:18)

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

Mam 2 miejsca w aucie z Rzeszowa do Krynicy. Jak ktoś chętny to pisać... :)

17.50 - już full :P

123

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

2 kickery (na oko 6m, 8m), łamany box, streetowa rurka i ławeczka, śniegu sporo

124

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

byłem dzisiaj i tak jak pisze klito śniegu sporo tak że lekkie BC można śmiało, a jeśli chodzi o SP tak moim zdaniem przeszkody takie sobie jedynie skorzystałem dziś z 1 skoczni i z rury pcv, szkoda że nie ustawili prostego box'u (chociaż mógł być gdzieś ustawiony i nie widziałem)

125

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

warun na free idealny, puchu naprawde sporo, Jawo, Parkowa idealne.

126

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

ktoś się pisze na krynice w sobote?

btw, w niedziele jak coś otwarcie parku na Kiczera Puławy (okolice Rymanów Zdrój), kilka rurek i boxów ze spoko najazdami już jest, info z pierwszej ręki :D

127

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

jak sytuacja? ktoś się zajmuje tym parkiem? można coś podziałać obecnie?

128

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

mroz straszny, nikt sie nie zajmuje, jak wezmiesz lopate od obslugi to znaczy ze wezmiez na siebie szejpowanie. Bieda jednym słowem.

129

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

osobiście nie byłem, ale znajomy tam jest już kilka dni. stan parku opłakany. 2 marne hopy, ławka, łamany box, i pcv'ka...

co do freeride'u to śniegu na jawo jest sporo, ale już większość najfajniejszych tras jest już rozjeżdżona, trzeba czekać na opady

130

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

dzis jade do tylicza bo tam ponoc jest park wiec naskrobie wieczorem co i jak. Co do jawo to zawsze mozna podbic w strone runku tam tez jest fajnie.

131

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

ja teraz jeżdżę w puławach. chłopaki ogarneli w tym roku mega park. 2 line'y: 3 rurki (king, łamana, prosta), pcv i 2 boxy, dodatkowo corner i hopa z bezpiecznym spadem (ok. 8m). wyciąg wzdłuż parku.

za 2 tyg w weekend będzie tam poducha... :D

132

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

stench park zostaje przeniesiony do cieniawy (zaraz obok nowego sącza).

krynica zostaje bez sp.

133

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

O.o coo kiedy maja go przenosić, to pewnie dla tego taka lipa jest w tym roku :/

134

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

czyli najblizszy park to:
a) Cieniawa?
b) Wierchomla
c.) Top ski w Tyliczu(rurka, lamany box i piknik)

135

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

Ja bylem dzisiaj i wczr i nie dosc ze nie zamkneli to od wczr zbudowali 2 nowe kickery (choc wymagaja jeszcze troche pracy) a jednego powiekszyli:o?