Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Rider miesiąca
Na zakończenie sezonu udało nam się porozmawiać z Jankiem Krzysztofem.

Zobaczcie dlaczego uważa on ostatnią zimę za całkiem udaną, ale jednak nie zalicza jej jednocześnie do najlepszych.
W tym miesiącu przedstawiamy Wam nie jednego ridera, ale aż trzech i dodatku braci! Postanowili oni porzucić obiecujące kariery w narciarskim Pucharze Świata i wybrali trudną i niepewną przyszłość freeskiera do której wiedzie wyboista droga ;). Poznajcie braci Kastory - Władka, Staszka i Janka.
Janek Winiarski nie jest jeszcze zawodnikiem znanym szerszej publiczności, jednak zwrócił uwagę sędziów podczas zeszłorocznych zawodów swoimi niesamowitymi i stylowymi corkami 900 z nose grabem. Warto śledzić rozwój tego młodego narciarza z Krakowa, bo niewątpliwie ma duży potencjał. Zadaliśmy mu kilka pytań żeby przybliżyć Wam tę sympatyczną postać.
"...chcę skakać coraz lepiej oraz nawiązywać nowe kontakty. Jednak najważniejsze dla mnie jest to, że Freeskiing jest moją wielką pasją. Będę chciał jeździć dopóki nogi mi pozwolą, jeżeli nie w parku to poza trasami..."
Michał nie jest może zawodnikiem, który zabłysnął ostatnio niesamowitymi trickami, lub pokonaniem stromej linii. Jednakże dzięki montażom video, które pojawiły się od początku sezonu, jest co robić w czasie gdy na zewnątrz brakuje śniegu. Wznowieniu jego aktywności towarzyszyły emocje...
W rubryce Rider miesiąca staramy się zaprezentować osoby, które czasem są mniej znane szerszej publiczności, które ostatnio zwróciły na siebie uwagę dobrymi wynikami lub swoją jazdą albo prostu pokazały ciekawy edit video. Łukasz Murawski był do niedawna dla wielu osób riderem nieznanym. Jednakże...
Piotrek jest jednym z najbardziej aktywnych narciarzy jakich można spotkać na polskich stokach. Pojawia się niemal na wszystkich imprezach w kraju, zamieszcza w sieci fajne relacje itd. W tym miesiącu ski2die prezentuje wywiad z Wojarem w rubryce Rider Miesiąca...
Niedawno zaskoczył wszystkich swoim promo. W jego krótkim montażu pojawiły się takie tricki jak: sw 1080 mute i double backflip 180. Wojtek odpowiada nam na kilka pytań dotyczących siebie, swojej jazdy i swoich planów.
Tym razem rubrykę ridera miesiąca poświęcamy młodemu narciarzowi z Zakopanego. Chłopak od zawsze prezentuje bardzo dobry styl na railach. W tej właśnie konkurencji osiągnął podczas PFO 2009 najwyższy wynik spośród Polaków. Przed Wami kilka pytań do Andrzeja Podsiadło.
Podczas eliminacji do PFO doznał ostrej kontuzji kolana co wyeliminowało go z gry na cały sezon. Jednakże Ci, którzy byli na Hintertux Freeski Session mogą potwierdzić, że od początku sezonu 08/09 wziął się ostro do roboty.

W tym miesiącu rubrykę Ridera miesiąca poświęcamy Tomkowi Paździorowi.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO