31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

dużo "ćpuńskich" argumentów w filmie THE UNION

otwórzcie oczy, argumentacja przeciwników dekryminalizacji marihuany przypomina mi argumentację TPN ws. freeride'u. KORPORACJE I "MASONERIA" WCISKAJĄ KIT A WY WSZYSTKO ŁYKACIE JAK MŁODE PELIKANY

pale od 8 klasy mam 25 lat z małymi przerwami codziennie i chyba mnie jakoś strasznie nie poryło ;)

ZUS swoją drogą fajnie by było zlikwidować ale to się prędko nie uda, już prędzej legalizacja

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

king.kong napisał/a:

word, duzo ludzi podaje czechy jako przyklad.
@jasiu - jesli tobie palenie trawki kojarzy sie tylko z bajzlem i burdami to ci szczerze wspolczuje. sa tez na swiecie kulturalni ludzie, ktorzy wola jarac niz chlac wiec dlaczego i za co ich karac? poza tym - alk niesie ze soba duzo wiecej agresji, co jest dowiedzione...
ale kazdy swoje zdanie miec moze ;)
peace

Nie czuje sie ze swoim pogladem w tej sprawie w taki sposob zeby ktokolwiek musial mi wspolczuc...
Poza tym skad mozesz wiedziec jakie sa moje powody dla takich pogladow?

33 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

łyżwa napisał/a:

dużo "ćpuńskich" argumentów w filmie THE UNION

otwórzcie oczy, argumentacja przeciwników dekryminalizacji marihuany przypomina mi argumentację TPN ws. freeride'u. KORPORACJE I "MASONERIA" WCISKAJĄ KIT A WY WSZYSTKO ŁYKACIE JAK MŁODE PELIKANY

pale od 8 klasy mam 25 lat z małymi przerwami codziennie i chyba mnie jakoś strasznie nie poryło ;)

ZUS swoją drogą fajnie by było zlikwidować ale to się prędko nie uda, już prędzej legalizacja

No niezupełnie masz rację. Spustoszenie jakie "sieje na synapsach" zarówno wóda jak i marycha, są niedowracalne u młodych ludzi. Jednemu mniej innemu bardziej.
Jest jeszcze kwestia "zakazanego owocu". Znam wielu ludzi którzy palą wyłącznie bo ich kumple palą.

A tak z boku to argumentacja przeciwników i zwolenników polegająca tylko na negowaniu drugiej strony, doprowadza własnie do takich sytuacji. I nikt już nie słyszy prawdy, tylko manipulacją by osiągnąć cel. Nie oszukujmy się. Marycha też doprowadza do zniekształceń postrzegania czy spadków motywacji które potrafią rujnować życie. Nie każdemu ale często się zdarza. Zresztą aby sprawiedliwości było zadość wóda też niewoli ludzi.

Każdemu wg. potrzeb ale nie wciskajmy sobie kitu że coś jest tylko ekstra.

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

na religi ksiac mowil ze sex tez jest be
;]

35 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

snowside napisał/a:
łyżwa napisał/a:

dużo "ćpuńskich" argumentów w filmie THE UNION

otwórzcie oczy, argumentacja przeciwników dekryminalizacji marihuany przypomina mi argumentację TPN ws. freeride'u. KORPORACJE I "MASONERIA" WCISKAJĄ KIT A WY WSZYSTKO ŁYKACIE JAK MŁODE PELIKANY

pale od 8 klasy mam 25 lat z małymi przerwami codziennie i chyba mnie jakoś strasznie nie poryło ;)

ZUS swoją drogą fajnie by było zlikwidować ale to się prędko nie uda, już prędzej legalizacja

No niezupełnie masz rację. Spustoszenie jakie "sieje na synapsach" zarówno wóda jak i marycha, są niedowracalne u młodych ludzi. Jednemu mniej innemu bardziej.
Jest jeszcze kwestia "zakazanego owocu". Znam wielu ludzi którzy palą wyłącznie bo ich kumple palą.

A tak z boku to argumentacja przeciwników i zwolenników polegająca tylko na negowaniu drugiej strony, doprowadza własnie do takich sytuacji. I nikt już nie słyszy prawdy, tylko manipulacją by osiągnąć cel. Nie oszukujmy się. Marycha też doprowadza do zniekształceń postrzegania czy spadków motywacji które potrafią rujnować życie. Nie każdemu ale często się zdarza. Zresztą aby sprawiedliwości było zadość wóda też niewoli ludzi.

Każdemu wg. potrzeb ale nie wciskajmy sobie kitu że coś jest tylko ekstra.

stres również powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu i jest ogólnie bardzo szkodliwy dla zdrowia

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: dobra inicjatywa

Nie da się ukryć. Siadają synapsy i narządy.
Jednym słowem:

"Don't worry about a thing
Cause ev'ry little thing gonna be alright
Singin', "Don't worry about a thing,
Cause ev'ry little thing gonna be alright."

Rise up this morning,
Smiled with the rising sun
Three little birds pitch by my doorstep
Singin' sweet songs of melodies pure and true
Sayin', "This is my message to you-u-u."
Singin'...
Don't worry about a thing,
Cause ev'ry little thing gonna be al-right."

:D

37 (edytowany przez ODI 2013-05-30 13:42:32)

Odp: dobra inicjatywa

odkurzam, żeby nie zakładać nowego wątku , w Korei Północnej teraz pewnie  wszyscy będą jeździć na nartach, inicjatywa samego Kima :)
http://wyborcza.pl/1,75477,14000651,Kim … SlotII3img

38

Odp: dobra inicjatywa

Ma racje! Już zaczynam smarować narty! :) A snowpark bedzie? Bo szmatława "wybiórcza"nic o tym nie pisze.

39 (edytowany przez venom181 2013-06-02 15:27:40)

Odp: dobra inicjatywa

heeh to co wszyscy widzimy się u kima na śniegu :D:D:D
strach pomysleć co kim będzie robił z nieszczęsnikami jak nie wykręcą corka