46 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

Hahaha! No ale nie wszyscy ludzie wiedzą czy ty się poruszasz po górach :). Wybrałeś ścieżke freehill bushido :]

47 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

albo w Chamonix :D

48 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

Hehehehehe! I jeszcze nie zapominajcie "Wolna Pieta - wolny umysł!" - a skibuming - mam plany , maj czerwiec - północna Norwegia ( juz za kołem polarnym) - góry i fjordy, jazda z samego szczytu i dotyk reką morza. Do tego 24 godzinny dzien i oczywiscie zaczepianie lokalnych proriderów... No i oczywiscie Polska Kiełbasa w plecaku!!!

49 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

polska kiełbasa w plecaku... :D Gąsior ale pozwól że Ciprzypomnę, że raz po tym jak stwierdziłeś ze się nie będziesz opierdalał i zrobisz fronciaka for the first time na nowej hopie to żeś go na twarz mocnoprzekręcił cozresztą na Polskiej Kiełbasie można obejrzeć.... Więc może te fronty tonie takinaj naj pomysł na rozdziewiczanie hopki ;D

50 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

Aż mi się łezka w oku kręci... Jak tylko skończe te zasrane studia to sobie zafunduje taki trip, choćbym nawet miał sie na telemark przerzucić :)

51 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

Mysle Gnali, ze juz dawno powinienes to zrobic, po co czekac tyle i pozbawiac sie swobody i uczucia nirwany jaka daje nam wszystkim telemark. A i wyjazd klimatyczny - to taka podróz do mekki :-).

52 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

O! Gąsior jest! Ale zajebiście! Zawsze się cieszę jak nadjeżdża nie wiadomo skąd, niespodziewanie i bezszeestnie.

53 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

bylo pytanie jak sie robi frontflipa ,to moze powiecie jak sie robi back?

54 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

wlasnie dajcie jakies cenne wskazowki do zrobienia backflipa !! peace

55 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

I co to jest monkey style?

56 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

spojrz na tannera jak robi 3cork to w session1242 to zobaczysz co to jest... monkeeeeeeeey steeeeeez!

57 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

A jestem i jestem bezszelestny bo kiedys byłem w chińskim zwiadzie... a backflipa, to jak dla mnie przedewszystkim ważna jest głowa , ona prowadzi rotację całego ciała, więc jak robisz back`a to nie możesz sobie patrzec byle gdzie , tylko mniej wiecej szsukac wzrokiem miejsca do lądowania.
1.Głowa
2.Barki (nimi ciągniesz cały swój korpus)
3. Wybicie - dobrze jest zapoczatkować wybicie z nog, wtedy masz szybsza rotacje, najwyzej przekręcisz (lepsze to niz nie dokręcenie)

to chyba tyle,. jesli chodzi o najprostsze rzucanie sie przez plecy:-).+

58 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

faza kiedys musze sprobowac :D ,a jak z railami? trza poprostu wskoczyc i zachowac rownowage czy to sie robi jakos specjalistycznie?:P

59 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

w tym sezonie dopiero jakoś załapałem flow na skonsturukcje z metalu i plexi. patent na ślizganie się jest dość prosty:

1. przy na jeździe dobrze mieć nogi dobrze ugięte w kolanach, pochylić sie do przodu i jechać szeroko.
2. jak się wybijasz to staraj się od razu wybić z dwóch nóg i nie przechylać się do tyłu, co później może zaowocować glebą
3. przy wbijaniu się na rejla, boxa, itp. zawsze staraj się mieć głowę centralnie nad rejlem, a zwrok zawsze trzymaj na końcu rejla. nie patrz się pod nogi jak wskakujesz na niego bo to też spowoduje glebę.
4. jak już jedziesz po rejlu to staraj się ugiąć nogi i ręce trzymać dość blisko ciała [ale bez przesady, niech to wszystko wygląda naturalnie]
5. zejść z rejla jest multum, ale najfajniej na poczatku schodzic na fakie :]

o to moj patent na ten gadżet :]

60 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Tricki

polecam do rozkmin tailpressa, jest niesłychanie prosty na boksach. Wystarczy wskoczyć mniej więcej żeby tylne wiązanie wpadło na zewnętrzną krawędz boksa, potem szybko wychylić się do tyłu ale dać ręce do przodu dla równowagi, nartki zaraz się przesuwają ku zewnętrzu i idzie tailpress jak złoto i na fakie zejście automatycznie wychodzi. Chyba mi za drugą próbą siadło, a ja jestem strasznie tępy jak idzie o raile.