31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

mój błąd. nie zacytowalem fragmentu :) to byla odpowiedz tam do smarów co ktos cos tam powiedzial :P

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

Co z tym zrobic ? xD

<obrazek>

^zjechalem na kancie raila prostokatnego^

<obrazek>

^zachaczone o kamien przy ladowaniu malego dropa na b.malej ilosci sniegu :D^

chodzi mi bardziej o to 1 zdjecie, bo boje sie, ze jak zachacze o jakiegos boxa raila czy cokolwiek to moze mi wyjebac kawalek slizgu...ktos cos poradzi? bo problem jest taki, ze na serwis nie mam co liczyc bo w Szkocji jest chyba 1blisko mnie, ale cos nie mam zaufania do tych ludzi <lol> czy moze lepiej samemu tego nie robic tylko dac do serwisu i modlic sie, zeby nie zjebali sprawy? jesli chodzi o serwisowanie to sie w to nigdy nie bawilem, tylko smarowanie i ostrzenie/wyrownywanie krawedzi.wiec praktyki zbytnio nie mam, ale jak by mi ktos dobrze wytlumaczyl to sobie poradze

pzdr!

z gory dzieki za pomoc!

ps.pilnie potrzebne bo w pt na snow park xD

33 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

zalej to czyms, najpierw wyczysc dokladnie, mozesz troche wyrownac krawedzie tej dziury. Najlepszy do zalewania kofix ( o ile masz ? ) ale rownie dobrze moze posluzyc jakis woreczek , kumpel uzywal ............. klockow LEGO =D =D . Muszisz stopic kofix , woreczek czy co tam masz na wyczyszczona  Rane ;p na ślizgu i pozniej wyrownac jakim pilniczkiem , ostrym nozykiem ( ostroznie! )

No to powodzenia =)

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

tylko ze to 1 jest wypukle, jakby sie slizg przytopil... ;/ i nie iwem co z tym zrobic

35 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

no pomozcie cos:D prooosze:D bo w pt na snow park!<lol> pzdr!

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

nie wiem czy dobrze widze, ale tam chyba jakby ślizg odlazł od narty i zrobiła się taka buła, jeśli tak to mało wesoła akcja. jeśli się mylę i tylko jest "poszarpana" rana to wystarczy najpierw ściąć nożem albo żyletką, wyczyścić i zalać kofixem.

37 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

ja mysle olej to:) nic sie nie stanie po wizycie w snowparku, mysle ze przez te ubytki nagle skille nie obniza sie :)

38 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

Wiktor napisał/a:

ja mysle olej to:) nic sie nie stanie po wizycie w snowparku, mysle ze przez te ubytki nagle skille nie obniza sie :)

hmmm ja raz mialem taka sytuacje, olalem takie cus i sie tylko powiekszylo , wiec lepiej o to zadbac =)

jesli to jest wypukle to wez do jakos delikatnie wytnij , wyrównaj , wyczysc i zalej =D powinno dzialac

39 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

dzieki za pomoc, jutro chyba cos z tym zrobie o ile zdolam zalatwic kofix w sklepie

zobaczymy co z tego wyjdzie:D

pzdr

40 (edytowany przez KaJetaN666 2008-04-24 21:20:22)

Odp: Regeneracja ślizgu

jesli nie bedzie kofixu to wez woreczek np =D a kiedy indziej zalejesz to profesjonalnie =D

41 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

KaJetaN666 napisał/a:

zalej to czyms, najpierw wyczysc dokladnie, mozesz troche wyrownac krawedzie tej dziury. Najlepszy do zalewania kofix ( o ile masz ? ) ale rownie dobrze moze posluzyc jakis woreczek , kumpel uzywal ............. klockow LEGO =D =D . Muszisz stopic kofix , woreczek czy co tam masz na wyczyszczona  Rane ;p na ślizgu i pozniej wyrownac jakim pilniczkiem , ostrym nozykiem ( ostroznie! )

No to powodzenia =)

kto tu klockami zalewa :D

42 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

kozacko mozna sobie slizg we wszystkich kolorach zrobic ;]

43 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Regeneracja ślizgu

haha i tak jak sie stopi to zazwyczaj pozostaje czarne =(