31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym przypiac buty do nart??

Tenczys napisał/a:

Jak Gnali, mówi "klasyka", musisz przywyknąć do takich usterek i być zabespieczony w dodatkowy skistoper w razie problemu :). A po prostu mogłeś zamówić w ski-teamie dodatkowy skistoper i w normalnym serwisie narciarskim naprawiliby ci, a tak to jak piszesz, to bedziesz mial na jakies 2 tyg. narty out. Szkoda, ze najpierw nie napisales z prozba o rade, tak to pewnie bys mial narteczki szybciej :)

no spoko spoko następnym razem tak zrobię, żeby to był sam stoper to lużno by było i bym nie panikował ale mi całe wiązanie się wygięło i tego się wystraszyłem, bałem się coś samemu przy nich kombinować

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym przypiac buty do nart??

Obadajcie, Panowie i Panie, co produkuje szwajcarska firma NAXO. Prezentowany model
jest dedykowany do freeskiingu...

<obrazek>

Hmm, z tego, co wyczytalem wnioskuje, ze to "szwajcarski scyzoryk" wsrod wiazan...
Przerost formy nad trescia?    www.naxo.ch

33 (edytowany przez Tenczys 2006-02-03 10:18:31)

Odp: Czym przypiac buty do nart??

To są wiązania skiturowe, które są stak skonstruowane, ze wytrzymują wielkie obciarzenia jakie towarzysza przy skakaniu. Jon w TBC zapodaje na Headach z tymi wiązaniami
<obrazek>

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Czym przypiac buty do nart??

K2 maden AK PLUS NX 21 WYJEBANY W KOSMOS sprzencior do frirajdu generalnie jak Tenczi napisał sprzent skiturowy jest zajebiscie mocny lipnia tylko ze troszke buta podnsi