46 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

w produkcji tena jest coś, co powoduje, że mam ją ochotę oglądać po raz kolejny i kolejny o kolejny... Ciężko to nazwać, ale coś takiego samego miałem np z segmentem pepa w War, po prostu chce sie to oglądać w kółko ;)

MEP też jest spoko, ale te filmy nie wkręcją mnie tak bardzo...

47 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

jest taka grupka ludzi ktorzy ślepo beda wpatrzeni w mepa (szacun- nie mówie ze jest zły) i wszystko co inne będą porównywac z tym właśnie. robimy swoje swoimi ubogimi środkami ubogimi trickami staramy się zadziwić swiat i tylko thx dla losu ze zesłał nam henrika i paddiego że mamy switch 7 i 10 w tej małej edycji... dzięki za miłe słowa o filmiku do tych ktorym sie podoba. to miło czytac takie rzeczy jak np tekst Wroniaka.peace!

48 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

troche przesaziles kostek ale dobra, dziwne ze "nasze" tricki nie wychodza tak zle w M.E.P , (nie mowie ze w south side wychodza tez zle) poprostu inaczej moim zdaniem lepiej i tyle.

49 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

mi też sie podoba produkcja ss tez ją oglądam w kułko muza świetna!!! początek filmu dokładnie ten moment w którym zaczyna sie kręcenie trików a dokładnie ten moment w którym są ukazani sędziowie odzwierciedla cały klimat zawodów przynajmniej jak dlamnie :P pełen luz radośc i zabawa! chyba właśnie o to chodzi :D wielkie 5 dla SS !!!! a co do mepa to produkcje też są dobre  :D

50 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Poprostu MEP to videorelacja na mega wysrubowanym poziomie... a South Side pokazuje wszystko z innego punktu widzenia i generalnie ja bym nie porownywal MEP i S-S bo jada w innym kierunku w mep zobaczysz to co najlepsze w najlepszym kadrze i w najlepszej jakosci... a w s-s prod liczy sie flow, oddanie klimatu, pokazanie tego co istotne ale tez tego co wokol i tak to jest... MEP - relejszyns; SOUTH SIDE - flow movies.

Tak mi sie wydaje :P wiec wrzucajmy na loz i nie porownujmy. Oba sa miszcze w swojej kategorii. :D

51 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

a mnie się podoba eM I Pi bo bardzo łądnie wszystko tam wygląda i Artur przykłada wiele serca do producji! No i jako jedyny chyba z polski udało mu się sprzedać ujęcia do międzynarodowego filmu! MEP czyli główie Arti i Mrs J. to świetny rapowy flow! Dobra muzyka, najlepsi snowboarderzy i czołówka polskich narciarzy idą w parze!

52 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Filmik jest naprawdę dobry, ukazuje po prostu atmosferę zawodów i jak wy je widzieliscie i za to 5 ! muza swietna wstep troche za dlugi mi nie przypadl do gustu. wg mnie ss i mep ida innymi drogami ss pozakzuje po porstu zawody od strony zawodnikow, mep wiadomo ma lepsze wykonanie i jest klimat ale nie taki jak ss ! ;)

53 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

klimatyczny film :) , triki naprawde grube montaz tez git, a jaka muza leci w tle :P?

54 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

to oglądałeś go? wszystko pisze w napisach :D

55 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

hehe podczas napisow patrzylem na tricki :D

56 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

czym to jest spakowane bo moj master nie moze sobie z nim poradzic??. z gory thx

57 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

Do tego chyba musisz miec DivX playera, ja nim odtworzylem bez problemu, bo film na rozszerzenie dvix.

58 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: THE NORTH FACE PFO aka No Sun Comp by South Side Crew

z otwarzaczem looz, tylo ze ja go rozpakowac nie moge.............